Продукція > SAMTEC INC. > QTH-020-05-C-D-DP-A
QTH-020-05-C-D-DP-A Samtec Inc.
QTH-DP_Dec04.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN DIFF ARRAY PLG 40P SMD GOLD
Features: Board Guide, Ground Bus (Plane)
Packaging: Bulk
Connector Type: Differential Pair Array, Male
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.718" (18.24mm)
Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm)
Mated Stacking Heights: 19mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN DIFF ARRAY PLG 40P SMD GOLD, Features: Board Guide, Ground Bus (Plane), Packaging: Bulk, Connector Type: Differential Pair Array, Male, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 40, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.718" (18.24mm), Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm), Mated Stacking Heights: 19mm, Number of Rows: 2.