Продукція > QST > QTK750-32.768KBD-T
QTK750-32.768KBD-T
QTK750-32.768KBD-T QST
QTK750.pdf
Виробник: QST
Description: XTAL OSC XO 32.7680 KHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 3mA
Height - Seated (Max): 0.056" (1.42mm)
Part Status: Active
Frequency: 32.768 kHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 32.7680 KHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 3mA, Height - Seated (Max): 0.056" (1.42mm), Part Status: Active, Frequency: 32.768 kHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QTK750-32.768KBD-T Виробник : TXC Corporation QTK750.pdf Standard Clock Oscillators 7.0x5.0 - 32.768KHz Quartz Oscillator / Ceramic, 3.3V, +/-25ppm (-40 to 85C)