Продукція > QST > QTM216-48.000MCE-T
QTM216-48.000MCE-T
QTM216-48.000MCE-T QST
QTM216.pdf
Виробник: QST
Description: XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 5mA
Height - Seated (Max): 0.033" (0.83mm)
Part Status: Active
Frequency: 48 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 5mA, Height - Seated (Max): 0.033" (0.83mm), Part Status: Active, Frequency: 48 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QTM216-48.000MCE-T Виробник : TXC Corporation QTM216.pdf Standard Clock Oscillators 2.0x1.6 CMOS Quartz Oscillator / Ceramic, 2.5V, +/-50ppm (-40 to 85C)