Продукція > QST > QTM216E-24.576MBM-T
QTM216E-24.576MBM-T QST
QTM216E.pdf
Виробник: QST
Category: Resonators and Generators
Description: Oscillator; 24.576MHz; SMD; 2x1.6x0.76mm; ±50ppm; 3.3VDC
Operating temperature: -40...125°C
Type of quartz: oscillator
Mounting: SMD
Body dimensions: 2x1.6x0.76mm
Operating voltage: 3.3V DC
Frequency stability: ±50ppm
Frequency: 24.576MHz
Output signal: CMOS
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Resonators and Generators, Description: Oscillator; 24.576MHz; SMD; 2x1.6x0.76mm; ±50ppm; 3.3VDC, Operating temperature: -40...125°C, Type of quartz: oscillator, Mounting: SMD, Body dimensions: 2x1.6x0.76mm, Operating voltage: 3.3V DC, Frequency stability: ±50ppm, Frequency: 24.576MHz, Output signal: CMOS.