Продукція > QST > QTM216E-27.000MDM-T
QTM216E-27.000MDM-T QST
QTM216E.pdf
Виробник: QST
Category: Resonators and Generators
Description: Oscillator; 27MHz; SMD; 2x1.6x0.76mm; ±50ppm; 1.8VDC; -40÷125°C
Operating temperature: -40...125°C
Type of quartz: oscillator
Mounting: SMD
Body dimensions: 2x1.6x0.76mm
Operating voltage: 1.8V DC
Frequency stability: ±50ppm
Frequency: 27MHz
Output signal: CMOS
Написати відгук
Category: Resonators and Generators, Description: Oscillator; 27MHz; SMD; 2x1.6x0.76mm; ±50ppm; 1.8VDC; -40÷125°C, Operating temperature: -40...125°C, Type of quartz: oscillator, Mounting: SMD, Body dimensions: 2x1.6x0.76mm, Operating voltage: 1.8V DC, Frequency stability: ±50ppm, Frequency: 27MHz, Output signal: CMOS.