Продукція > QST > QTM252E-24.576MDM-T
QTM252E-24.576MDM-T QST
QTM252E.pdf
Виробник: QST
Category: SMD quartz generators
Description: Generator: CMOS; 24.576MHz; SMD; 1.8VDC; ±50ppm; -40÷125°C
Type of generator: CMOS
Frequency: 24.576MHz
Mounting: SMD
Operating voltage: 1.8V DC
Frequency stability: ±50ppm
Operating temperature: -40...125°C
Body dimensions: 2.5x2x0.8mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD quartz generators, Description: Generator: CMOS; 24.576MHz; SMD; 1.8VDC; ±50ppm; -40÷125°C, Type of generator: CMOS, Frequency: 24.576MHz, Mounting: SMD, Operating voltage: 1.8V DC, Frequency stability: ±50ppm, Operating temperature: -40...125°C, Body dimensions: 2.5x2x0.8mm.