Продукція > QST > QTM325-24.576MBE-T
QTM325-24.576MBE-T QST
QTM325.pdf
Виробник: QST
Category: SMD quartz generators
Description: Generator: CMOS; 24.576MHz; SMD; 3.3VDC; ±50ppm; -40÷85°C
Type of generator: CMOS
Frequency: 24.576MHz
Mounting: SMD
Operating voltage: 3.3V DC
Frequency stability: ±50ppm
Operating temperature: -40...85°C
Body dimensions: 3.2x2.5x1mm
Написати відгук
Category: SMD quartz generators, Description: Generator: CMOS; 24.576MHz; SMD; 3.3VDC; ±50ppm; -40÷85°C, Type of generator: CMOS, Frequency: 24.576MHz, Mounting: SMD, Operating voltage: 3.3V DC, Frequency stability: ±50ppm, Operating temperature: -40...85°C, Body dimensions: 3.2x2.5x1mm.