Продукція > QST > QTM532-133.000MDE-T
QTM532-133.000MDE-T
QTM532-133.000MDE-T QST
QTM532.pdf
Виробник: QST
Description: XTAL OSC XO 133.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 20mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Frequency: 133 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 133.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 20mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Frequency: 133 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QTM532-133.000MDE-T QTM532-133.000MDE-T Виробник : TXC Corporation QTM532-2941921.pdf Standard Clock Oscillators 5.0x3.2 CMOS Quartz Oscillator / Ceramic, 1.8V, +/-50ppm (-40 to 85C)