Продукція > QST > QTM532-24.000MBE-T
QTM532-24.000MBE-T QST
QTM532.pdf
Виробник: QST
Category: SMD quartz generators
Description: Generator: CMOS; 24MHz; SMD; 3.3VDC; ±50ppm; -40÷85°C; 5x3.2x1.2mm
Operating temperature: -40...85°C
Mounting: SMD
Body dimensions: 5x3.2x1.2mm
Operating voltage: 3.3V DC
Frequency stability: ±50ppm
Frequency: 24MHz
Type of generator: CMOS
Написати відгук
Category: SMD quartz generators, Description: Generator: CMOS; 24MHz; SMD; 3.3VDC; ±50ppm; -40÷85°C; 5x3.2x1.2mm, Operating temperature: -40...85°C, Mounting: SMD, Body dimensions: 5x3.2x1.2mm, Operating voltage: 3.3V DC, Frequency stability: ±50ppm, Frequency: 24MHz, Type of generator: CMOS.