Продукція > QST > QTM750-50.000MBD-T
QTM750-50.000MBD-T
QTM750-50.000MBD-T QST
QTM750.pdf
Виробник: QST
Category: SMD quartz crystals
Description: Resonator: quartz; 50MHz; SMD; 7x5x1.3mm; 3.3VDC
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...85°C
Body dimensions: 7x5x1.3mm
Operating voltage: 3.3V DC
Frequency stability: ±25ppm
Frequency: 50MHz
Type of resonator: quartz
на замовлення 385 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD quartz crystals, Description: Resonator: quartz; 50MHz; SMD; 7x5x1.3mm; 3.3VDC, Mounting: SMD, Operating temperature: -40...85°C, Body dimensions: 7x5x1.3mm, Operating voltage: 3.3V DC, Frequency stability: ±25ppm, Frequency: 50MHz, Type of resonator: quartz.