Продукція > QLIGHT > QTR60LF-2-24-RG
QTR60LF-2-24-RG QLIGHT
QTR60L-series-en.pdf QTR50-QTR60-QTR70-ins-en.pdf
Виробник: QLIGHT
Category: Signalling Columns
Description: Signalling column; red/green; LED; 24VDC; IP65; QTR60L; ABS
Type of signaller: signalling column
Colour: red/green
Signalling method: blinking light; continuous light
Light source: LED
Supply voltage: 24V DC
IP rating: IP65
Body dimensions: Ø60x402mm
Manufacturer series: QTR60L
Body colour: black
Body material: ABS
Lens dimensions: Ø60mm
Operating temperature: -30...50°C
Related items: LB18; LW18; QL18; QZ18; SL18; SZ18
Написати відгук
Category: Signalling Columns, Description: Signalling column; red/green; LED; 24VDC; IP65; QTR60L; ABS, Type of signaller: signalling column, Colour: red/green, Signalling method: blinking light; continuous light, Light source: LED, Supply voltage: 24V DC, IP rating: IP65, Body dimensions: Ø60x402mm, Manufacturer series: QTR60L, Body colour: black, Body material: ABS, Lens dimensions: Ø60mm, Operating temperature: -30...50°C, Related items: LB18; LW18; QL18; QZ18; SL18; SZ18.