Продукція > QLIGHT > QTR70LF-2-24-RG
QTR70LF-2-24-RG QLIGHT
QTR70L-series-en.pdf QTR50-QTR60-QTR70-ins-en.pdf
Виробник: QLIGHT
Category: Signalling Columns
Description: Signalling column; red/green; LED; 24VDC; IP65; QTR70L; ABS
Operating temperature: -30...50°C
Light source: LED
Colour: red/green
Type of signaller: signalling column
Lens dimensions: Ø70mm
Body dimensions: Ø70x324mm
Supply voltage: 24V DC
Body material: ABS
Body colour: black
Signalling method: blinking light; continuous light
IP rating: IP65
Manufacturer series: QTR70L
Related items: LB24; LW24; QL24; QZ24; SL24; SZ24
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Signalling Columns, Description: Signalling column; red/green; LED; 24VDC; IP65; QTR70L; ABS, Operating temperature: -30...50°C, Light source: LED, Colour: red/green, Type of signaller: signalling column, Lens dimensions: Ø70mm, Body dimensions: Ø70x324mm, Supply voltage: 24V DC, Body material: ABS, Body colour: black, Signalling method: blinking light; continuous light, IP rating: IP65, Manufacturer series: QTR70L, Related items: LB24; LW24; QL24; QZ24; SL24; SZ24.