QVMQF326P25-2.5B-18.601
QVMQF326P25-2.5B-18.601 Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Виробник: Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Description: XO VCTCXO 18.6010MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 30mA (Typ)
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Absolute Pull Range (APR): ±8ppm
Frequency: 18.601 MHz
Написати відгук
Description: XO VCTCXO 18.6010MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 30mA (Typ), Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Absolute Pull Range (APR): ±8ppm, Frequency: 18.601 MHz, Base Resonator: Crystal.