QVMQF326P33-2.0A-491.250
QVMQF326P33-2.0A-491.250 Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
QMQF326_a3.pdf
Виробник: Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Description: XO VCTCXO 491.2500MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±2ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 43mA (Typ)
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Absolute Pull Range (APR): ±8ppm
Frequency: 491.25 MHz
Написати відгук
Description: XO VCTCXO 491.2500MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±2ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 43mA (Typ), Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Absolute Pull Range (APR): ±8ppm, Frequency: 491.25 MHz, Base Resonator: Crystal.