QVMQF326P33-2.5B-24.000
QVMQF326P33-2.5B-24.000 Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
QMQF326_a3.pdf
Виробник: Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Description: XO VCTCXO 24.0000MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 38mA (Typ)
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Absolute Pull Range (APR): ±8ppm
Frequency: 24 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XO VCTCXO 24.0000MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 38mA (Typ), Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Absolute Pull Range (APR): ±8ppm, Frequency: 24 MHz, Base Resonator: Crystal.