QVMQF326T25-2.5B-32.736
QVMQF326T25-2.5B-32.736 Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
QMQF326_a3.pdf
Виробник: Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Description: XTAL OSC VCTCXO 32.7360MHZ CMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 20mA (Typ)
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Absolute Pull Range (APR): ±8ppm
Frequency: 32.736 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCTCXO 32.7360MHZ CMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 20mA (Typ), Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Absolute Pull Range (APR): ±8ppm, Frequency: 32.736 MHz, Base Resonator: Crystal.