QW2348BR
QW2348BR NTE Electronics, Inc
quarter_1percent.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: RES 34.8K OHM 1% 1/4W AXIAL
Packaging: Bag
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.256" L (2.40mm x 6.50mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 34.8 kOhms
на замовлення 2919 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 34.8K OHM 1% 1/4W AXIAL, Packaging: Bag, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.256" L (2.40mm x 6.50mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 34.8 kOhms.