QX733A25.00000B15M
QX733A25.00000B15M QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QX733A25.00000B15M - Oszillator, 25MHz, 25ppm, SMD, 7mm x 5mm, HCMOS, 3.3V, Baureihe QX7
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 25MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 25ppm
usEccn: EAR99
Versorgungsspannung, nom.: 3.3V
Betriebstemperatur, min.: -40°C
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Oszillatorgehäuse: SMD, 7mm x 5mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 887 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QX733A25.00000B15M - Oszillator, 25MHz, 25ppm, SMD, 7mm x 5mm, HCMOS, 3.3V, Baureihe QX7, tariffCode: 85437090, Kompatibler Oszillatorausgang: HCMOS, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 25MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 25ppm, usEccn: EAR99, Versorgungsspannung, nom.: 3.3V, Betriebstemperatur, min.: -40°C, euEccn: NLR, Produktpalette: QX7, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Oszillatorgehäuse: SMD, 7mm x 5mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).