R02-14D10-12B
R02-14D10-12B NTE Electronics, Inc
R02.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
Packaging: Bulk
Features: Test Button
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal)
Relay Type: General Purpose
Contact Form: 3PDT (3 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Operate Time: 25 ms
Release Time: 20 ms
Part Status: Active
на замовлення 81 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V, Packaging: Bulk, Features: Test Button, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal), Relay Type: General Purpose, Contact Form: 3PDT (3 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Operate Time: 25 ms, Release Time: 20 ms, Part Status: Active.