R06-11D10-24
R06-11D10-24 NTE Electronics, Inc
R06.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Packaging: Bulk
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination Style: Solder Lug
Relay Type: General Purpose
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Operate Time: 25 ms
Release Time: 20 ms
Part Status: Active
на замовлення 54 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V, Packaging: Bulk, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Termination Style: Solder Lug, Relay Type: General Purpose, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Operate Time: 25 ms, Release Time: 20 ms, Part Status: Active.