R06-14A10-24
R06-14A10-24 NTE Electronics, Inc
R06.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Packaging: Bulk
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Termination Style: Solder Lug
Relay Type: General Purpose
Contact Form: 3PDT (3 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Part Status: Active
на замовлення 69 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V, Packaging: Bulk, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Termination Style: Solder Lug, Relay Type: General Purpose, Contact Form: 3PDT (3 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Operate Time: 25 ms, Release Time: 20 ms, Part Status: Active.