R10-11D10-12B
R10-11D10-12B NTE Electronics, Inc
R10.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Features: Test Button
Packaging: Bulk
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Relay Type: General Purpose
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Operate Time: 20 ms
Release Time: 28 ms
Part Status: Active
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V, Features: Test Button, Packaging: Bulk, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Relay Type: General Purpose, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Operate Time: 20 ms, Release Time: 28 ms, Part Status: Active.