R10-14D10-24B
R10-14D10-24B NTE Electronics, Inc
R10.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Packaging: Bulk
Features: Test Button
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Relay Type: General Purpose
Contact Form: 3PDT (3 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Operate Time: 24 ms
Release Time: 26 ms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V, Packaging: Bulk, Features: Test Button, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Relay Type: General Purpose, Contact Form: 3PDT (3 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Operate Time: 24 ms, Release Time: 26 ms.