R10-5A10-12B
R10-5A10-12B NTE Electronics, Inc
R10.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Packaging: Bulk
Features: Test Button
Coil Voltage: 12VAC
Operating Temperature: -30°C ~ 50°C
Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Relay Type: General Purpose
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
на замовлення 390 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V, Packaging: Bulk, Features: Test Button, Coil Voltage: 12VAC, Operating Temperature: -30°C ~ 50°C, Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Relay Type: General Purpose, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active.