R10-E1P2-V185
R10-E1P2-V185 TE Connectivity / AMP
product-6-1393765-8.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity / AMP
Industrial Relays DPDT 3A 12VDC 185Ohm GEN PURPOSE RELAY
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 75°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 64.9 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 120VAC - Nom, Must Operate Voltage: 9 VDC, Part Status: Active, Approval Agency: CSA, UR.
Інші пропозиції R10-E1P2-V185
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R10-E1P2-V185 R10-E1P2-V185 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-6-1393765-8.datasheet.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 75°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 64.9 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 120VAC - Nom
Must Operate Voltage: 9 VDC