R10-E1X2-24V
R10-E1X2-24V TE Connectivity / AMP
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity / AMP
Industrial Relays DPDT 5A 24VAC 500Ohm GENPURPOSE RELAY
на замовлення 146 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -55°C ~ 75°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 120VAC, 30VDC - Max, Must Operate Voltage: 18 VAC.
Інші пропозиції R10-E1X2-24V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R10-E1X2-24V R10-E1X2-24V Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -55°C ~ 75°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 120VAC, 30VDC - Max
Must Operate Voltage: 18 VAC