R10-E1X4-S450
R10-E1X4-S450 TE Connectivity / AMP
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity / AMP
Industrial Relays 4PDT 5A 12VDC 450Ohm GEN PURPOSE RELAY
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції R10-E1X4-S450
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R10-E1X4-S450 R10-E1X4-S450 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V