R10-E1X6-115V
R10-E1X6-115V TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 6PDT 5A 115V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays 6PDT 5A 115VAC GEN PURPOSE RELAY.
Інші пропозиції R10-E1X6-115V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R10-E1X6-115V R10-E1X6-115V Виробник : TE Connectivity NG_DS_1308242_R10_0217-718828.pdf Industrial Relays 6PDT 5A 115VAC GEN PURPOSE RELAY
товару немає в наявності
R10-E1X6-115V R10-E1X6-115V Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_R10_0217-718828.pdf General Purpose Relays 6PDT 5A 115VAC GEN PURPOSE RELAY