R10-E1X6-V1.5K
R10-E1X6-V1.5K TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 6PDT 5A 48V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 75°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 32 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: 6PDT (6 Form C)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 120VAC - Nom
Must Operate Voltage: 36 VDC
Approval Agency: CSA, UR
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 6PDT 5A 48V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 75°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 32 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: 6PDT (6 Form C), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 120VAC - Nom, Must Operate Voltage: 36 VDC, Approval Agency: CSA, UR.
Інші пропозиції R10-E1X6-V1.5K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R10-E1X6-V1.5K R10-E1X6-V1.5K Виробник : TE Connectivity / AMP NG_DS_1308242_R10_0217-718828.pdf Industrial Relays 6PDT 5A48VDC 1.5KOhm GEN PURPOSE RELAY