R10-E1Y2-V2.5K
R10-E1Y2-V2.5K TE Connectivity / AMP
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity / AMP
Industrial Relays DPDT PLG-N 2.5K OHMS
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 48V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 75°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 19.2 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 120VAC, 30VDC - Max, Must Operate Voltage: 36 VDC, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R10-E1Y2-V2.5K R10-E1Y2-V2.5K Виробник : TE Connectivity NG_DS_1308242_R10_0217-917680.pdf Industrial Relays DPDT PLG-N 2.5K OHMS
на замовлення 46 шт:
Кількість Ціна
R10-E1Y2-V2.5K R10-E1Y2-V2.5K Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 48V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 75°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 19.2 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 120VAC, 30VDC - Max
Must Operate Voltage: 36 VDC