R10-E1Y4-V52
R10-E1Y4-V52 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GENERAL PURPOSE 4PDT 3A 6V
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції R10-E1Y4-V52
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R10-E1Y4-V52 R10-E1Y4-V52 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_R10_0217-712701.pdf General Purpose Relays 4PDT PLG-N 52 OHMS