R10-E1Z2-115V
R10-E1Z2-115V TE Connectivity / AMP
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity / AMP
Industrial Relays R10-E1Z2-115V=R10
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 115V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 115VAC, Operating Temperature: -55°C ~ 75°C, Termination Style: Plug In, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 120VAC, 30VDC - Max, Must Operate Voltage: 86 VAC, Load - Max Switching: 240VA, 60W.
Інші пропозиції R10-E1Z2-115V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R10-E1Z2-115V Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 115V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 115VAC
Operating Temperature: -55°C ~ 75°C
Termination Style: Plug In
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 120VAC, 30VDC - Max
Must Operate Voltage: 86 VAC
Load - Max Switching: 240VA, 60W