R10-E1Z2-S140
R10-E1Z2-S140 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 5VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays DPDT 2A 5VDC 140Ohm GEN PURPOSE RELAY.
Інші пропозиції R10-E1Z2-S140
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R10-E1Z2-S140 R10-E1Z2-S140 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_R10_0217-917680.pdf General Purpose Relays DPDT 2A 5VDC 140Ohm GEN PURPOSE RELAY