R10-E2P4-V185
R10-E2P4-V185 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays 4PDT 3A 12VDC 185Ohm GEN PURPOSE RELAY.
Інші пропозиції R10-E2P4-V185
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R10-E2P4-V185 R10-E2P4-V185 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_R10_0217-712687.pdf General Purpose Relays 4PDT 3A 12VDC 185Ohm GEN PURPOSE RELAY