R10-E2X2-V52
R10-E2X2-V52 TE Connectivity / AMP
NG_DS_1308242_R10_0217-718765.pdf
Виробник: TE Connectivity / AMP
Industrial Relays DPDT 5A 6VDC 52Ohm GEN PURPOSE RELAY
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays DPDT 5A 6VDC 52Ohm GEN PURPOSE RELAY.
Інші пропозиції R10-E2X2-V52
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R10-E2X2-V52 R10-E2X2-V52 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_R10_0217-718765.pdf General Purpose Relays DPDT 5A 6VDC 52Ohm GEN PURPOSE RELAY
на замовлення 45 шт:
R10-E2X2-V52 R10-E2X2-V52 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 5A 6V