R10-E2X2-V700
R10-E2X2-V700 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 75°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 34.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 120VAC - Nom
Must Operate Voltage: 18 VDC
Approval Agency: CSA, UR
на замовлення 79 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 75°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 34.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 120VAC - Nom, Must Operate Voltage: 18 VDC, Approval Agency: CSA, UR.
Інші пропозиції R10-E2X2-V700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R10-E2X2-V700 R10-E2X2-V700 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_R10_0217-713582.pdf General Purpose Relays DPDT PC MNT 700 OHMS