R10-E2Y1-V700
R10-E2Y1-V700 TE Connectivity / AMP
ENG_DS_1308242_R10_0217.pdf
Виробник: TE Connectivity / AMP
Industrial Relays SPDT 2A 24VDC 700Ohm GEN PURPOSE RELAY
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції R10-E2Y1-V700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R10-E2Y1-V700 R10-E2Y1-V700 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_R10&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 3A 24V