R11-5D15-24BN
R11-5D15-24BN NTE Electronics, Inc
R11.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 24V
Features: Lighted Indicator, Test Button
Packaging: Bulk
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 15 A
Part Status: Active
на замовлення 52 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 24V, Features: Lighted Indicator, Test Button, Packaging: Bulk, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 15 A, Operate Time: 20 ms, Release Time: 20 ms, Part Status: Active.