R12-11A5-12
R12-11A5-12 NTE Electronics, Inc
R12.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
Packaging: Bulk
Coil Voltage: 12VAC
Operating Temperature: -30°C ~ 55°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 5 A
Operate Time: 25 ms
Release Time: 25 ms
Part Status: Active
на замовлення 76 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V, Packaging: Bulk, Coil Voltage: 12VAC, Operating Temperature: -30°C ~ 55°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 5 A, Operate Time: 25 ms, Release Time: 25 ms, Part Status: Active.