R12-14D5-24
R12-14D5-24 NTE Electronics, Inc
R12.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 24V
Packaging: Bulk
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -30°C ~ 55°C
Contact Form: 3PDT (3 Form C)
Contact Rating (Current): 5 A
Part Status: Active
на замовлення 112 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 24V, Packaging: Bulk, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -30°C ~ 55°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Contact Form: 3PDT (3 Form C), Contact Rating (Current): 5 A, Operate Time: 25 ms, Release Time: 25 ms, Part Status: Active.