R12-17D3-12B
R12-17D3-12B NTE Electronics, Inc
R12.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
Features: Test Button
Packaging: Bulk
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -30°C ~ 55°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 5 A
Part Status: Active
на замовлення 236 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V, Features: Test Button, Packaging: Bulk, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -30°C ~ 55°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 5 A, Operate Time: 25 ms, Release Time: 25 ms, Part Status: Active.