R150W-470R
R150W-470R SR PASSIVES
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; 470Ω; 150W; ±5%; Ø28x206mm; 200ppm/°C; Ø: 28mm
Resistance: 470Ω
Tolerance: ±5%
Power: 150W
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Body dimensions: Ø28x206mm
Leads: solder lugs
Type of resistor: wire-wound
Diameter: 28mm
Length: 206mm
Mounting holes pitch: 230mm
Number of mounting holes: 2
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; 470Ω; 150W; ±5%; Ø28x206mm; 200ppm/°C; Ø: 28mm, Resistance: 470Ω, Tolerance: ±5%, Power: 150W, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Body dimensions: Ø28x206mm, Leads: solder lugs, Type of resistor: wire-wound, Diameter: 28mm, Length: 206mm, Mounting holes pitch: 230mm, Number of mounting holes: 2.