R200W-10R
R200W-10R SR PASSIVES
SR-Passives-R-W.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; 10Ω; 200W; ±5%; Ø35x222mm; 200ppm/°C; L: 222mm
Resistance: 10Ω
Tolerance: ±5%
Power: 0.2kW
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Body dimensions: Ø35x222mm
Diameter: 35mm
Length: 222mm
Mounting holes pitch: 244mm
Number of mounting holes: 2
Leads: solder lugs
Type of resistor: wire-wound
на замовлення 9 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; 10Ω; 200W; ±5%; Ø35x222mm; 200ppm/°C; L: 222mm, Resistance: 10Ω, Tolerance: ±5%, Power: 0.2kW, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Body dimensions: Ø35x222mm, Diameter: 35mm, Length: 222mm, Mounting holes pitch: 244mm, Number of mounting holes: 2, Leads: solder lugs, Type of resistor: wire-wound.