R22-5D16-3
R22-5D16-3 NTE Electronics, Inc
R22.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 3V
Packaging: Bulk
Coil Voltage: 3VDC
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Operate Time: 30 ms
Release Time: 8 ms
на замовлення 477 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 3V, Packaging: Bulk, Coil Voltage: 3VDC, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 16 A, Operate Time: 30 ms, Release Time: 8 ms.