R23-5D20-12
R23-5D20-12 NTE Electronics, Inc
R23.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 12V
Packaging: Bulk
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 20 A
Operate Time: 8 ms
Release Time: 3 ms
Part Status: Active
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 12V, Packaging: Bulk, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 20 A, Operate Time: 8 ms, Release Time: 3 ms, Part Status: Active.