R2E108-AG63-05 ebm-papst Inc.
Виробник: ebm-papst Inc.
Description: AC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP
Power (Watts): 35W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 108mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1850 RPM
Width: 63.00mm
Operating Temperature: 176°F (80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CE
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP, Power (Watts): 35W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 108mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1850 RPM, Width: 63.00mm, Operating Temperature: 176°F (80°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CE, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Part Status: Active.