Продукція > HARWIN > R30-1610700
R30-1610700
R30-1610700 Harwin
R30-161-1152418.pdf
Виробник: Harwin
Standoffs & Spacers M3 x 7mm THREAD HEX NYLON 5.5mm A/F
на замовлення 2694 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 7MM, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Color: Natural, Material: Nylon, Type: Hex Standoff, Length - Overall: 0.276" (7.00mm), Between Board Height: 0.276" (7.00mm), Diameter - Outside: 0.217" (5.50mm) Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M3x0.5.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R30-1610700 R30-1610700 Виробник : Harwin Inc. R30-161.pdf Description: HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 7MM
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 0.276" (7.00mm)
Between Board Height: 0.276" (7.00mm)
Diameter - Outside: 0.217" (5.50mm) Hex