R30-1610800
R30-1610800 Harwin Inc.
Harwin_Product_Catalog_page_310.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 8MM
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 0.315" (8.00mm)
Between Board Height: 0.315" (8.00mm)
Diameter - Outside: 0.217" (5.50mm) Hex
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M3x0.5
на замовлення 1536 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 8MM, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Color: Natural, Material: Nylon, Type: Hex Standoff, Length - Overall: 0.315" (8.00mm), Between Board Height: 0.315" (8.00mm), Diameter - Outside: 0.217" (5.50mm) Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M3x0.5.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R30-1610800 R30-1610800 Виробник : Harwin R30-161-1152418.pdf Standoffs & Spacers M3 x 8mm THREAD HEX NYLON 5.5mm A/F