Продукція > HARWIN > R30-1611600
R30-1611600
R30-1611600 Harwin
R30_161.pdf
Виробник: Harwin
Standoffs & Spacers R30 M3 x 16mm THREAD HEX BRASS 5mm A/F
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plastic Standoffs, Description: Screwed spacer sleeve; hexagonal; polyamide; M3; L: 16mm; natural, Sleeve shape: hexagonal, Material: polyamide, Internal thread: M3, Colour: natural, Type of spacer: screwed spacer sleeve, Flammability rating: UL94V-2, Mechanical elements features: with internal threaded hole on both ends, Spanner size: 5.5mm, Spacer length: 16mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R30-1611600 R30-1611600 Виробник : Harwin Inc. R30-161.pdf Description: HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 16MM
Packaging: Bulk
Gender: Female, Female
Color: Natural
Material: Nylon
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 0.630" (16.00mm)
Between Board Height: 0.630" (16.00mm)
Diameter - Outside: 0.217" (5.50mm) Hex
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M3x0.5
Part Status: Active
на замовлення 924 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
R30-1611600 R30-1611600 Виробник : HARWIN R30-1610600.pdf Category: Plastic Standoffs
Description: Screwed spacer sleeve; hexagonal; polyamide; M3; L: 16mm; natural
Sleeve shape: hexagonal
Material: polyamide
Internal thread: M3
Colour: natural
Type of spacer: screwed spacer sleeve
Flammability rating: UL94V-2
Mechanical elements features: with internal threaded hole on both ends
Spanner size: 5.5mm
Spacer length: 16mm