R30-6011302
R30-6011302 Harwin Inc.
R30-601.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: ROUND SPACER M3 BRASS 13MM
Packaging: Bulk
Gender: Female, Female
Material: Brass
Type: Round Spacer
Length - Overall: 0.512" (13.00mm)
Plating: Nickel
Between Board Height: 0.512" (13.00mm)
Diameter - Outside: 0.188" (4.78mm) 3/16"
Diameter - Inside: 0.130" (3.30mm)
Threaded/Unthreaded: Unthreaded
Screw, Thread Size: M3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ROUND SPACER M3 BRASS 13MM, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Material: Brass, Type: Round Spacer, Length - Overall: 0.512" (13.00mm), Plating: Nickel, Between Board Height: 0.512" (13.00mm), Diameter - Outside: 0.188" (4.78mm) 3/16", Diameter - Inside: 0.130" (3.30mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: M3.
Інші пропозиції R30-6011302
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R30-6011302 R30-6011302 Виробник : Harwin R30-601-1136139.pdf Standoffs & Spacers M3 x 13mm CLEARANCE BRASS 4.75mm O/D